banner
MENÜ
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

BAYİLİK DROPSHIPPING

Blog

MESUT TEKSTİL olarak müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendimize "VİZYON" edindik.


Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı da kendimize "MİSYON" edindik.

1980 yılından bugüne kadar yaklaşık 40 yıllık tecrübemiz ile hem perakende sektöründe son kulanıcıya hem de toptan hazır giyim sektöründe mağazacılara hitap ediyoruz.

Edindiğimiz tecrübe ve deneyimi teknolojiyle sentezleyerek dijital dünyada ki yerimizi " GiyimSokagi.com " websitemiz aracılığıyla almış bulunmaktayız.


Dünyanın 5 kıtasındaki toplamda 230 ülkeye , çözüm ortaklarımız aracılığı ve mikro ihracat yöntemi ile 1-14 gün arasında kapıya teslimatlar yapıyoruz.


İnternet satışlarımızı dünyaya açıp milyonlarca internet kullanıcısını bir Türk sitesinden alışveriş yapmaya davet ederek ihracat yoluyla ülkemize de fayda sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Dropshipping nedir? / Stoksuz satış nedir?

Dropshipping, dilimizde stoksuz satış olarak ifade edilmektedir. Firma, ürün stokları tutmak yerine, site üzerinden gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirir ve tedarikçinin deposu üzerinden siparişleri yönetir. Böylelikle firma ürün stokları tutmadan, tedarikçilerin ürünlerini satabilir.

Tüketiciler e-ticaret sitesine girdiklerinde farklı ürünleri görebilir ve bu ürünleri satın alabilir. İşin arka planında ise satıcı firma, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirir ve ürünün tüketiciye gönderilmesini sağlar. Bu işlem XML entegrasyonu yapılarak uygulanmaktadır. XML entegrasyonunda tedarikçi firma, satılmak istenen ürünlerin fotoğraf, ürün açıklama ve fiyat bilgilerinin olduğu dosyayı stoksuz satış yapmak isteyen firmaya gönderir ve bu firma da kendi e-ticaret sitesi üzerine bu dosyayı ekleyerek, tedarikçi firmadan ürünleri çeker.BAYİLİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN İŞLEMLER

GiyimSokagi.com e-ticaret sitemize üye olmanız gerekli
Üye olduktan sonra iletişim kısmından XML bayilik için bilgi vermeniz yeterli
İstenilen bilgiler : Satış yaptığınız platforumların adresi ve satış hacminiz

Bayilikler
1-Tek satış kargolaması bize ait %20-25 arası satış fiyatımızdan iskonto Sabit 12₺ kargo ücreti
2-Seri satış (seri de 4 adet var S-M-L-XL bedenler )kargolaması bize ait %30-35 arası satış fiyatımızdan iskonto. Sabit kargo ücreti 12₺
4-100 adet ve üzeri Seri satış (seri de 4 adet var S-M-L-XL bedenler ) +kargo ücreti SİZE ait %45-50 arası satış fiyatımızdan iskonto (Anlaşmalı kargomuzdan uygun ücret ile yardımcı oluruz)
5-500 adet ve üzeri Özel Fiyat

Bayilik sınıfınıza göre fiyatlar olacak

Sizler kendi satış sitenizde satışınızı yapıp Ürün tedariği için bizim sitemize giriş yaparak ürün alımı yapacaksınız ve müşterinizin kargo bilgilerini girip ödemesini gerçekleştirdiğiniz zaman siparişiniz kargolanacak

 

BLOG YORUMLARI

    Bu bloga henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz ?

YORUM YAZIN

OziyWeb